Valve Cover Stud Bolt M6x40 (1 pc.)

Valve Cover Stud Bolt M6x40 (1 pc.)
For a larger view click on the thumbnail
1,00 EUR
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Add to cart

Product no.: 0712546



  • Details
  • More images
  • Customer-tip

Products description

compare 07129904546

Valve Cover Stud Bolt M6x40 (1 pc.)

Customers who bought this product also bought the following products:

SS connector R80GS, 100GS, 90/6, 100/7 for DellOrto

This set includes 2 pc (for one engine).

59,90 EUR
29,95 EUR per Stück
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Rubber grommet for 40 mm Bing carburettor 2pc.

2 pieces

13,90 EUR
6,95 EUR per Stück
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Alu connector for DellOrto
39,00 EUR
19,50 EUR per Stück
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Hose clamp stainless steel 40-60mm (4pc)

Stainless steel hose clamp L = 47-54mm for boot / 5/6 & G/S-models and 32er carburetor

12,00 EUR
3,00 EUR per Stück
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Modified diode board
99,00 EUR
19 % VAT incl. excl. Shipping costs
Air filter from 1980
22,50 EUR
19 % VAT incl. excl. Shipping costs